płatności Bezgotówkowe

Bezgotówkowe płatności banner

Korzystaj z wygodnych płatności bezgotówkowych


VX680 ContactlessFirma Verifone, wiodący producent systemów płatniczych, oferuje kompleksowy system rozliczeń bezgotówkowych dla firm oraz klientów indywidualnych – TAXI360. Opiera się on na niezawodnym i bezpiecznym terminalu płatniczym Verifone, gwarantującym sprawne i wygodne dokonywanie płatności za przejazd przy użyciu wszystkich rodzajów kart płatniczych, technologii NFC oraz Kart Klienta TAXI360 i elektronicznych voucherów TAXI360.


VX680 Contactless

W skład systemu TAXI360 wchodzą:


Karta Klienta TAXI360Karta klienta TAXI360 - wygodne i bezpieczne rozwiązanie zastępujące papierowe vouchery. W zależności od ustalonej formy rozliczenia, może występować w formie karty przedpłaconej (również dla klientów indywidualnych) lub w formie bezgotówkowej Karty Klienta, która rozliczana jest fakturą VAT za wykonane usługi po ustalonym okresie rozliczeniowym. Dla większego bezpieczeństwa i wyeliminowania możliwości wykorzystania kart przez osoby do tego niepowołane, Karty Klienta TAXI360 mogą być zabezpieczone kodem PIN generowanym przez indywidualnego użytkownika.


eVoucherElektroniczny voucher TAXI360 - ośmiocyfrowy kod generowany przez system, który należy wpisać w terminal płatniczy w celu dokonania bezgotówkowej płatności za kurs. Zastępuje on papierowy voucher pracownikom nieposiadającym Karty Klienta TAXI360 bądź gościom Państwa firmy wymagającym np. transportu na lotnisko. Voucher może zostać wydrukowany, jednak najbardziej uniwersalny jest w formie elektronicznej ułatwiającej przesłanie go emailem lub SMS-em.
Panel administracyjnyPanel administracyjny TAXI360 – system raportowy, w którym transakcje bezgotówkowe pojawiają się bezpośrednio po ich zrealizowaniu. Dostęp do systemu online umożliwia bieżące monitorowanie wydatków i aktywności kart oraz eVoucherów używanych przez Państwa pracowników.

Panel administracyjny TAXI360 pozwala dodatkowo na:

  • zarządzanie limitami nałożonymi na karty,
  • blokowanie i odblokowywanie kart,
  • generowanie eVoucherów i zarządzanie nimi,
  • generowanie raportów oraz możliwość rozliczania kosztów transportu według działów.

Zyskaj więcej podróżując z TAXI360

Dodatkowe informacje pod adresem info@taxi360.pl.

Copyright © 2017, VeriFone Systems, Inc.